fbpx

Prenájom Shtoodia

Stačí vám niečo menšie? Okrem produkcie podcastov na mieru je Shtoodio k dispozícii aj pre tých, ktorí chcú nahrávať vlastný podcast a hľadajú na nahrávanie vhodný priestor a techniku.

ČO ČAKAŤ

Ako to prebieha?

Čo je potrebné urobiť predtým, ako prídete do Shtoodia a aké kroky budú nasledovať?

Pred

Termín nahrávania si v kalendári overíte a následne nás budete kontaktovať. Vašu rezerváciu vám potvrdíme telefonicky. Ďalšie informácie a inštrukcie vám pošleme mailom.

Počas

Po príchode pre vás nastavíme nahrávanie a náš technik s vami ostane počas celej dĺžky jeho trvania pre prípadnú technickú podporu. Rovnako vám poradí a prekonzultuje s vami najvhodnejšie nastavenie pre váš typ produkcie. Po skončení nahrávania sa dohodneme na termíne dodania finálnej nahrávky.

Po

Náš technik nahraté zvukové stopy a video záznam spracuje (upraví a zostrihá). V cene prenájmu je zahrnutá aj jedna revízia pred finálnym exportom. Výsledný zostrih (a v prípade záujmu aj záznam z každého mikrofónu a kamery) vám vyzdieľame cez cloud, alebo nahráme na USB/pamäťovú kartu.

*Tento postup platí, ak si zvolíte prenájom vrátane postprodukcie. Ak sa rozhodnete, že postprodukciu nepotrebujete, technik počas nahrávania v štúdiu nebude. Po skončení vám neupravenú nahrávku rovno odovzdáme.

Kedy môžem prísť

Kalendár

TECHNICKÁ PODPORA

Vieme, ako na to

Keďže nie je nič horšie, ako zistiť, že nahrávanie nevyšlo, a musíme začať odznova, prenájom štúdia je vždy aj s technickou podporou. Navyše sa môžete rozhodnúť, že si ušetríte čas a necháte nášho technika potrápiť sa s vašou postprodukciou.

Koľko to stojí?

Cenník

Zvuk

1,29 € / minúta

Audio nahrávka bez postprodukcie

  • zvuková stopa z mikrofónov

Video

1,49 € / minúta

Audio nahrávka a video záznam bez postprodukcie

  • zvuková stopa z mikrofónov
  • video stopa z max. 3 kamier

Zvuk s postprodukciou

od 3,49 € / minúta

Audio nahrávka vrátane spracovania technikom (odstránenie šumu, kompilácia stôp, zjednotenie úrovní), bez obsahových úprav. Tvorbu podcastovej epizódy naceňujeme individuálne.

  • zvuková stopa z mikrofónov
  • spracovanie technikom

Video s postprodukciou

od 3,99 € / minúta

Audio nahrávka a video záznam vrátane spracovania technikom (odstránenie šumu, kompilácia stôp, zjednotenie úrovní), bez obsahových úprav. Tvorbu podcastovej epizódy naceňujeme individuálne.

  • zvuková stopa z mikrofónov
  • video stopa z 3 max. kamier
  • spracovanie technikom

Uvedené ceny sú bez DPH, za jednu minútu prenájmu = vášho času nahrávania. Účtovaná minimálna dĺžka prenájmu je 40 minút. V Shtoodiu sa dajú komfortne nahrávať rozhovory do 4 účastníkov. Termín prenájmu je potrebné vopred si dohodnúť. Ak máte záujem o pravidlenú produkciu podcastu, či tvorbu audiokníh, kontaktujte nás.

OBRAZ A ZVUK

Vybavenie Shtoodia

Na kvalitnú techniku si potrpíme. Priestor sme vybavili na nahrávanie zvuku, videa, aj na live vysielanie. Štúdio pre vás pred každým nahrávaním nastavíme my a potom sa k slovu dostávate vy.

Naše priestory

Ako to u nás vyzerá

Shtoodio je aj na Instagrame

Sleduj nás na @shtoodio

Menu