fbpx

Služby Shtoodia

Okrem tvorby podcastov na mieru a prenájmu môžete so Shtoodiom spolupracovať aj na iných projektoch:

Konzultácie

Využite naše komplexné podcastové poradenstvo, ak s podcastingom začínate, alebo chcete vylepšiť svoju existujúcu produkciu.

Audioknihy

Vydavateľstvá a autori môžu využiť možnosť nahratia svojej knihy do audio podoby a skupinu svojich čitateľov rozšíriť o poslucháčov.

Audio blog

Ak chcete svoj blogový kontent priblížiť väčšiemu množstvu ľudí, nahráme ich pre vás ako zvukové stopy, ktoré pridáte na váš web.

Reklamné spoty

V Shtoodiu vám pomôžeme s tvorbou vlastného reklamného audio spotu (do podcastov, do rádia, do obecného rozhlasu, do oznamov vo vlaku, v autobuse, v obchodnom centre) od obsahu, cez realizáciu, až po postprodukciu.

Dabing, voiceover

Vaše video v inom jazyku teraz môže byť omnoho dostupnejšie. Stačí ho preložiť do slovenčiny. Ak máte svoje video, môžete s nami nahrať voiceover, ktorý mu dodá charakter.

Inštruktážne videá

Ako na to? Inštruktážne videá na zelenom kľúčovacom pozadí môžete nahrať práve u nás.

Školiace a výučbové materiály

Pripravte školiace a výučbové materiály, či online kurzy. Môžete im dať audio, alebo video podobu a sprístupniť ich len pre vybranú skupinu ľudí (napr. zamestnancov, platiacich podporovateľov a pod.).

Live stream

Vysielajte naživo na všetkých dostupných platformách z profesionálneho priestoru, namiesto vlastnej obývačky. Ak chcete využiť OBS, môžeme vám pomôcť napríklad aj s tvorbou streamovej grafiky.

Mám záujem o služby Shtoodia

Chcete vlastný podcast? Nastal čas, aby dostal váš projekt nový rozmer? Poďte s nami spolupracovať.

Shtoodio je aj na Instagrame

Sleduj nás na @shtoodio

Menu