fbpx

Casting do Shtoodia

Máš hlas, ktorý dobre znie? Tak sem s ním!
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú stať moderátormi podcastov. Tvoríme databázu spolupracovníkov, ktorých môžeme osloviť, aby sa stali hlasom pre niektorého nášho klienta.

Nahraj nám krátku ukážku toho, ako znieš a pošli nám svoj kontakt.

Nahraj nám ako znieš

Ak ti nič nenapadá, môžeš si pomôcť textom od nás.

Zobraziť text

Počul som, že Nancy je veľmi pekná. Nedávajte psovi arašidové maslo na nos. Nadýchané ružové jednorožce sú obľúbeným symbolom statusu medzi macho mužmi. Krásu západu slnka zakryli priemyselné žeriavy. Uvažujem, že si kúpim červené auto, alebo si vezmem na lízing modré. Niekoľko lietajúcich rýb si čistí zuby pri vesmírnej stanici. Patrícia miluje zvuk nechtov silne pritlačených na tabuľu. Bol ochotný nájsť hlbinu králičej nory, aby mohol byť s ňou. Mal skrytú skrýšu pod podlahovými doskami v zadnej miestnosti domu.

  Povoľte prístup k mikrofónu

  V dialógovom okne povolenia kliknite na „Povoliť“. Zvyčajne sa zobrazuje pod panelom s adresou v ľavej hornej časti prehliadača. Rešpektujeme vaše súkromie.

  Chyba prístupu k mikrofónu

  Zdá sa, že váš mikrofón nie je pripojený alebo je vypnutý v nastaveniach prehliadača. Prejdite do nastavení prehliadača, povoľte prístup k mikrofónu a znovu načítajte stránku.

  Pssssst. Prebieha nahrávanie...

  00:00

  Canvas not available.

  Nahrávanie pozastavené

  Zostávajúci čas: neznáme

  Och! Niečo sa pokazilo

  Počas nahrávania zvuku sa vyskytla chyba. Znovu načítajte stránku a pokúste sa nahrať zvuk znovu. Ak problém pretrváva, pošlite nám nahrávku na email hello@shtoodio.com.

  Pošli nám nahrávku.

  Ak si s nahrávkou spokojný, klikni na tlačidlo Uložiť.

  Výborne! Už len vyplň svoje údaje.

  Tvoju nahrávku sme si bezpečne uložili. Teraz pokračuj vo vyplnení svojich kontaktných údajov, nech sa s tebou môžeme spojiť.

  Start a new Message

   Pošli nám nahrávku, zadaj svoje kontaktné údaje a staň sa hviezdou Shtoodia

   Súbor

   Maximálna veľkosť je 3 MB. (ak je veľkosť vášho súboru väčšia, pošlite nám ju na email hello@shtoodio.com). Podporované formáty: .mp3, .wav, .aac, .flac, .amr, .m4a

   Menu